HPD Sisak

e-Skupština Društva

Dragi planinari,
pred nama je održavanje redovne skupštine Društva. Budući da se ona, zbog epidemioloških mjera, treba održati elektroničkim putem, trebamo vašu pomoć.

Da bi se na e-Skupštinu odazvalo što više punoljetnih planinara, molimo vas da na mail  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  dostavite mail koji koristite.

Prema prijavnicama koje posjedujemo, neki su planinari promijenili mail, neki ga nisu ni napisali, a neki su učlanjeni kada mail nije bio ni potreban. Zbog svega navedenoga željeli bismo prikupiti točne podatke kako biste mogli učestvovati u donošenju odluka.

O daljnjem tijeku realizacije e-Skupštine bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Srdačan pozdrav svima!

Početna stranica